PRECAST
Language

Contact

Neem contact met ons op

Kontaktformular Standard - NL - NEU

Contact

*Gelieve de velden in te vullen die met een asterisk zijn gemarkeerd om contact met ons op te nemen. Alle andere informatie is optioneel. We gebruiken uw verzonden gegevens alleen voor het beantwoorden van uw verzoek. Raadpleeg ons privacybeleid voor informatie over de verwerking van uw persoonlijke gegevens.

 

Routebeschrijving

Routebeschrijving

Routebeschrijving
1547 KB | pdf

Verkooppartners

U wilt direct bij u in de buurt contact opnemen met een aanspreekpartner? Hier vindt u onze verkooppartners wereldwijd. Wij verheugen ons erover dat u contact met ons opneemt.

 

ALLPLAN Inc.

West Chester, USA

 

Uw contactpersoon:

Hr. Simon Slater

Tel: +1 610.429.9800

sslater@allplan.com

www.allplan.com

 

 

Allplan Italia S.R.L.

Via Brennero 322

38100 Trento, Italië

Uw contactpersoon:

Hr. Flavio Andreatta

Tel: +39 0461 430 425

fandreatta@allplan.com

 

 

Allbau Software Kazakhstan

Astana, Kazachstan

 Uw contactpersoon:

Hr. Nikolay Chernushenko

Tel: +7 701 724 3752

info@stroysoft.kz

www.allbau-software.com

 

 

KGE Sp. z o.o. Sp. k.

Ul. Krokwi 32 lok. 25

03-114 Warszawa, Polen

Uw contactpersoon:

Hr. Kazimierz Golonka

Tel: +48 22 300 - 25 00

kgolonka@kge.pl

www.kge.pl

 

 

Allbau Software Russia

1 Strelezky Per.,16

Moscow, Russia

Uw contactpersoon:

Hr. Vladimir Shkatov

Tel: +7 916 571 6935

vshkatov@allbau-software.de

www.allbau-software.com

 

 

Allplan Schweiz AG

Hertistrasse 2c

8304 Wallisellen, Zwitserland

Uw contactpersoon:

Hr. Stephan Aeschlimann

Tel: +41 44 839 76 10

saeschlimann@allplan.com

 

 

VNIX Pte Ltd.

Block 221 Henderson Road#01-05- Henderson Building

159557 Singapore

Uw contactpersoon:

Hr. Jason Macato

Tel: +65 6225 0118

www.vnix.com.sg

 

 

Allbau Software Ukraine

per. Kovalski 19, of. 123

Kiev, Oekraïne

Uw contactpersoon:

Hr. Yuri Smirnov

Tel: +38 067 242 94 86

ysmirnov@allbau-software.de

www.allbau-software.com

 

 

Allbau Software Byelorussia

Minsk,Wit-Rusland

Uw contactpersoon:

Hr. Maxym Grishko

Tel: +375 29 650 6881

mgrishko@allbau-software.de

www.allbau-software.com

 

 

PT Piranti Sarana Technologi
Jakarta, Indonesië

Uw contactpersoon:

Hr. Siswanto

Tel.: +62 21 45865667

stef.siswanto@gmail.com

www.pirantisarana.co.id

 

 

Precast Software Engineering GmbH

Pune, Indië

 

Uw contactpersoon:

Hr. Gyasuddin Siddiqui

Tel: +91 9823522963

gsiddiqui@precast-software.com

www.precast-software.com